Tyč na papierové utierky Rustik so strieborným poťahom

333 €
(275 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Tyč na papierové utierky Rustik vychádza z detailne prepracovaného kvetu ruže. Bohato zdobenú kvetinu nájdeme vždy v úchytné rozete a celok je doplnený vrúbkovaním ostatných častí výrobkov. Pri použití sklenených častí je sklo umelecky "popraskané", čo podčiarkuje krehký vzhľad celej série. Zvoľte si farebnú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú dlhú životnosť všetkých výrobkov (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná tyč na papierové utierky Rustik s poťahom platinou

Dizajn romantických doplnkov Rustik vychádza z detailne prepracovaného kvetu ruže. Bohato zdobenou kvetinu nájdeme vždy v úchytné rozete a celok je doplnený vrúbkovaním ostatných častí výrobkov. Pri použití sklenených častí je sklo umelecky "popraskané", čo podrtrhuje krehký vzhľad celej série. Kúpeľňové doplnky Sefa Vás očarí nielen krásou svojho vzoru, ale aj dokonalým remeselným spracovaním mosadze. Ručne spracovávané formy dodávajú doplnkom Rustik pravosť a originalitu. Vďaka svojej ozdobnosti a eleganciu sa tieto unikátne kúpeľňové doplnky hodí najmä do retro a starožitných kúpeľní.

Pre zaručenie najširšieho možného výberu pre Vás objednávame kúpeľňové doplnky Rustik na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov. Na všetok náš sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom (prípadne ďalšie povrchové úpravy z našej ponuky)