Kruh na uterák Nisa

237 €
(196 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kruh na uterák Nisa elegantne kombinuje masívnu mosadz s bielym porcelánom, ktorý je doplnený jemnou zlatou linkou. Reliéfne tvarovanie porcelánu a zlatá linka vytvára tak dojem kvetiny, ktorá sa rozpukává a ukazuje Vám svoju krásu. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro kruh na uterák Nisa v prevedení "zlato"

Kúpeľňová série Nisa elegantne kombinuje kvalitnú mosadz s bielym porcelánom, ktorý je doplnený jemnou zlatou linkou. Reliéfne tvarovanie porcelánu a zlatá linka vytvára tak na rozete dojem kvetiny, ktorá sa rozpukává a ukazuje Vám svoju krásu. Tieto prekrásne doplnky vyniknú najmä v retro a starožitných interiéroch, kde vynikne ich ozdobnosť a elegancie.

Kúpeľňová séria Nisa spĺňa náročné testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody vďaka ktorým Vám na všetok náš sortiment poskytujeme nadštandardnú záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Všetok sortiment pre Vás objednávame na zákazku a ponúkame veľké množstvo úprav. Neváhajte sa teda, prosím, na nás obrátiť s Vašimi otázkami a požiadavkami - pripravíme Vám výrobok "šitý na mieru"! Vzhľadom k tejto výrobnej flexibilite upozoruňuji na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
biely porcelán
zlatá maľba

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom