Kruh na uterák Elipse s poťahom 24k zlata

461 €
(381 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kruh na uterák Elipse dopĺňa rovnomennou sériu, ktorá kombinuje masívnu mosadz, porcelán a sklo. Jej dizajn vychádza z dvoch proti sebe zapadajúcich valcov, ktoré sú elipsovito, protichodne zrezané a zapustené do seba. Spodná, biela časť je vyrobená z kvalitného porcelánu, zatiaľ čo vrchná časť kontrastuje čiastočne priesvitným čiernym sklom. Moderný dizajn ruka v ruke s kvalitným remeselným prevedením nám umožňuje poskytnúť na sériu Elipse 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Elipse kruh na uterák s poťahom 24k zlata

Luxusná séria Elipse kombinuje kvalitnú mosadz, porcelán a sklo. Ako už samotný názov celej série napovedá, dizajn kúpeľňových doplnkov Elipse vychádza z dvoch proti sebe zapadajúcich valcov, ktoré sú elipsovito, protichodne zrezané a zapustené do seba. Spodná, biela časť je vyrobená z kvalitného porcelánu, zatiaľ čo vrchná časť kontrastuje čiastočne priesvitným čiernym sklom. Nakoniec je spodná aj vrchná časť decentne uzavretá mosadzným lemovaním. Dizajn kúpeľňových doplnkov Elipse vychádza z pera renomovaného štúdia RDMs Architects Milano a zaujmú na prvý pohľad každého milovníka moderného dizajnu. Kúpeľňové doplnky Elipse odporúčame samozrejme do moderných interiérov, kde vynikne ich čistota a elegancia.

Kúpeľňová séria Elipse spĺňa náročné testy kvality (k stiahnutiu na www.vistadoro.cz), ktoré nám umožňujú poskytnúť Vám na kúpeľňové doplnky Elipse 5-ročnú záručnú lehotu.

Výrobky pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav.  Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa Vašej fantázii medze nekladú!

Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. 

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
porcelán,
sklo

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom