Kruh na uterák Butterfly s poťahom 24k zlata

360 €
(298 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kruh na uterák Butterfly umiestňuje na výrobky z masívnej mosadze detailne vyrytého motýľa. Dizajn kúpeľňové série Butterfly pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov. Kvalitný materiál a remeselné prevedenie nám umožňuje na sériu Butterfly poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si akúkoľvek z našich farebných povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná kruh na uterák Butterfly s poťahom 24k zlata

Kúpeľňové doplnky Butterfly umiestňujú na výrobky z kvalitnej mosadze detailne vyrytého motýľa. Séria je doplnená umelecky "rozpraskaným" sklom.

Je nám potešením predstaviť Vám tento príklad snúbenie svetového dizajnu, špičkových technológií a veľkého podielu ručnej práce!

Kúpeľňové doplnky Butterfly sú vyrobené z kvalitnej mosadze a ich dizajn pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov. Vzhľadom k elegantnosti tejto kúpeľňovej série doporučujeme tieto doplnky najmä do retro a starožitných interiérov, kde vynikne ich ozdobnosť a luxus. Väčšina produktov je ponúkaná ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Kúpeľňová séria Butterfly spĺňa náročné testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody (všetky testy k stiahnutiu na www.vistadoro.cz). To nám umožňuje poskytnúť Vám nadštandardnú 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom