Úchyt na toaletný papier Sefa s poťahom 24k zlata

535 €
(442 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Úchyt na toaletný papier Sefa zasadzuje do masívnej mosadze bohatý kvetinový vzor. Design vyšiel z dielne renomovaných návrhárov interiérového vybavenia. Kombinácia kvalitného materiálu a dokonalé remeselné tvorby zaručuje dlhú životnosť. Kúpeľňová séria Sefa ponúka najmä voľne stojace produkty, ktoré možno kombinovať s kúpeľňovým radom Blossom. Doplnky Sefa ponúkame v 4 štandardných povrchoch (chróm, zlato, poťah 24k zlatom, patinovaná mosadz), ale možno si zvoliť aj inú z našich 12 povrchových úprav.
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusný úchyt na toaletný papier Sefa s poťahom 24k zlata

Úchyt na toaletný papier Sefa je súčasťou exkluzívnej rady, ktorá do kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) používa zdobný vlys znázorňujúci bohatý kvetinový vzor. Kúpeľňové doplnky Sefa ozdobia krásnym spôsobom každú kúpeľňu, najmä sa hodí do retro a starožitných kúpeľní. Dizajn tejto prekrásnej kúpeľňovej série vychádza z dielne renomovaných návrhárov interiérového vybavenia. Táto kúpeľňová rad ponúka najmä voľne stojace produkty, ktoré však môžete vhodne doplniť výrobky z našich ostatných kúpeľňových sérií, najmä vhodná je kombinácia s kúpeľňovú radom Blossom.

Celá sériová rad Sefa podstupuje najnáročnejšie testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody, čo nám umožňuje poskytnúť Vám nadštandardné záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Vďaka širokému výberu a schopnosti zabezpečiť Vám výrobok "šitý na mieru" pre Vás objednávame výrobky zo série Sefa na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať - radi Vám predstavíme všetky možnosti úprav a poradíme Vám pri výbere!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na českom a slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Reliéfne vlys: florálny reliéfne vlys