Úchyt na toaletný papier Bebek s poťahom 24k zlata

343 €
(283 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Úchyt na toaletný papier zo série Bebek zaujme veľkým, brúseným kryštálom zasadeným do masívnej mosadze. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusná Bebek úchyt na toaletný papier s poťahom 24k zlata

Exkluzívny dizajn kúpeľňovej série Bebek, pochádzajúce z dielní popredných interiérových návrhárov, kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými kryštálmi. Malé kryštály sú použité v úchytné rozete a veľké kryštály elegantne dotvárajú koncovky produktov. Farbu kryštálov prispôsobíme Vášmu želanie - vyberte si podľa Vášho želania číre, biele alebo čierne kryštály. Väčšina produktov z tejto rady je ponúkaná ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty. Rad Bebek Vám umožňuje zladiť si jednotne celý Váš interiér - pozrite sa, prosím, aj na ďalšie produkty zo série Bebek na www.vistadoro.cz.

Pre zaručenie maximálneho výberu v kombináciách povrchovej úpravy a farby kryštálu pre Vás objednávame výrobky Bebek na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na sériový rad Bebek, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
veľké kryštály (číre, čierne, biele) + malé kryštály

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom