Toaletná kefa Wave volne stojace s poťahom 24k zlata

617 €
(510 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kúpeľňová séria Wave sa vyznačuje jemnou kvetinovou rozetou a originálnou sklenenou časťou. Odtieň masívnej mosadze si môžete zvoliť z 5 klasických povrchových úprav: chróm lesk, zlatá farba, patinovaná mosadz, poťah striebrom, poťah 24k zlatom alebo z ostatných ponúkaných povrchov. Zároveň si môžete vybrať aj z 5 farebných tónov skla: číre, biele, dymové, ružove a modro-biele pruhované sklo. Na hornú mosadznú časť možno v prípade záujmu aplikovať ozdobný reliéf.

Wave sklo

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná kefa na toaletu Wave voľne stojace s poťahom 24k zlata

Unikátny rad Wave sa vyznačuje jemnou kvetinovou rozetou a originálne dekoratívne sklenenou častí. Odtieň kvalitnej mosadze si môžete zvoliť z 5 klasických povrchových úprav: chróm lesk, zlatá farba, patinovaná mosadz a ďalej luxusné poťahy platinou a poťah 24k zlatom. Zároveň si môžete vybrať aj z 5 farebných tónov skla: číre, biele, dymové, ružovej a modro-biele pruhované sklo. V prípade záujmu môže byť u voľne stojacich doplnkov Wave aplikovať na hornú mosadznou časť zdobný reliéf - pre tento variant, nás, prosím, neváhajte kontaktovať - radi Vám ponúkneme možné vzory k potlači. Kúpeľňová rad Wave kombinuje svetový dizajn, kvalitné remeselné spracovanie a ručne fúkané sklo. O jej kvalite svedčí aj 5 ročná záručná lehota!

Vzhľadom k veľkému množstvo variantov pre Vás ako výhradný distribútor pre SR objednávame výrobky Wave vo výrobe na zákazku presne podľa Vášho želania, upozorňujem preto na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Cena výrobkov Wave sa líši v závislosti na Vami zvolenej kombinácii povrchu a skla. V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať - radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky, prípadne požiadate vo výrobe ďalšie možnosti úprav. Nezabudnite teda, že s nami sa fantázii medze nekladú!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
sklo

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Sklo: číre, biele, dymové, ružové, bielo-modré (pruh)