Toaletná kefa Porcelaine volne stojace s poťahom 24k zlata

483 €
(400 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Toaletná kefa Porcelaine je súčasťou rovnomennej série, ktorá kombinuje masívnu mosadz s bielym porcelánom. Táto séria umožňuje veľkú flexibilitu vo výbere nielen povrchových úprav, ale aj potlačí - biely porcelán môže zostať bez potlače alebo možno naň použiť dva rôzne potlače v rôznych farebných odtieňoch. Mosadzná časť môže zostať hladká alebo byť vybavená ozdobným prelisom. Na sériu Porcelaine poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Porcelaine vzor

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná toaletná kefa Porcelaine (voľne stojace) s poťahom 24k zlata

Luxusná toaletná kefa Porcelaine kombinuje kvalitnú mosadz s bielym porcelánom a je veľmi elegantná a nadčasová. Séria Porcelaine Vám navyše umožňuje veľkú flexibilitu vo výbere nielen farieb, ale aj potlačí - biely porcelán môže zostať bez potlače alebo naň možno použiť tri rôzne potlače (zlatý, strieborný a modrý). Kúpeľňové doplnky Porcelaine ozdobí každú kúpeľňu, najmä sa hodí do retro a starožitných kúpeľní.

Pre zaručenie najširšieho možného výberu v rámci kombinácie povrchovej úpravy a potlače pre Vás objednávame kúpeľňové doplnky Porcelaine na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Celá sériová rad Porcelaine podstupuje najnáročnejšie testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody, vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na českom a slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
porcelán (biely)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Potlač porcelánu:
bez potlače
zlatý potlač
striborný potlač
modro-biely potlač