Toaletná kefa Conchiglia volne stojace s poťahom 24k zlata

1 320 €
(1 091 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Toaletná kefa Conchiglia sa vyznačuje jemným krajkovaním mosadze. Jej dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Zvoľte si farbu z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusná kefa na toaletu Conchiglia s poťahom 24k zlata

Séria Conchiglia Vás na prvý pohľad zaujme svojím jemným, remeselne dokonale spracovaným krajkováním mosadze. Do najmenšieho detailu prepracovaný dizajn je tu doplnený kvalitou ručného remeslá, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne! Kúpeľňová séria Conchiglia je absolútne unikátna a stane sa jedinečným prvkom Vašej kúpeľne. Ku kúpeľňovým doplnkom Conchiglia sa obzvlášť hodí luxusný poťah 24k zlatom, pre milovníkov strieborné ich ponúkame aj vo variante chróm či v poťahu platinou. Na Vaše želanie Vám môžeme ponúknuť aj ďalšie povrchové úpravy ako napríklad rustikálny poťah 24k zlatom a ďalšie.

Kvalita kúpeľňových doplnkov Conchiglia je potvrdená náročnými testami kvality vrátane testu striekanie slanej vody (testy k stiahnutiu na www.vistadoro.sk), čo nám umožňuje poskytnúť Vám na naše výrobky nadštandardnú záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom, poťah platinou