Toaletná kefa Butterfly volne stojace

617 €
(510 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Toaletná kefa Butterfly umiestňuje na výrobky z masívnej mosadze detailne vyrytého motýľa. Dizajn kúpeľňové série Butterfly pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov. Kvalitný materiál a remeselné prevedenie nám umožňuje na sériu Butterfly poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si akúkoľvek z našich farebných povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná toaletná kefa Butterfly (voľne stojace) v prevedení "zlato"

Krásna toaletná štetka Butterfly je luxusný voľbou pre Vašu kúpeľňu. Celá kúpeľňová séria Butterfly - ako už sám názov napovedá - umiestňuje na výrobky z kvalitnej mosadze detailne vyrytého motýľa. V prípade voľne stojace toaletné štetky je nádoba celomosadzná a motýľ je v najjemnejším detaile vyrytý. Prekrásne je dokončenie úchytu, ktorý sa prehýba ako rastlina, na ktorej konci sedí plastický motýľ. Je nám potešením predstaviť Vám tento príklad snúbenie svetového dizajnu, špičkových technológií a veľkého podielu ručnej práce!

Kúpeľňové doplnky Butterfly sú vyrobené z kvalitnej mosadze (v zložení cca 57% medi, cca 39% zinku) a ich dizajn pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov. Vzhľadom k elegantnosti tejto kúpeľňovej série doporučujeme tieto doplnky najmä do retro a starožitných interiérov, kde vynikne ich ozdobnosť a luxus. Väčšina produktov je ponúkaná ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Kúpeľňová séria Butterfly spĺňa náročné testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody (všetky testy k stiahnutiu na www.vistadoro.cz). To nám umožňuje poskytnúť Vám nadštandardnú 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz v zloženie cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom