Toaletná kefa Blossom volne stojace

607 €
(501 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Toaletná kefa Blossom volne stojace pracuje s bohatým reliéfom v masívnej mosadzi. Dizajn kúpeľňových doplnkov Blossom pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov a jeho remeselné prevedenie zaručuje dlhodobú životnosť. Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty. Môžete si vybrať jednu zo štyroch štandardných farebných povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom), ale aj akýkoľvek povrch z našej ponuky.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná toaletná kefa Blossom voľne stojace v prevedení patinovaná mosadz

Dávkovač mydla Blossom dopĺňa rovnomennou kúpeľňovú sériu, ktorá vyniká krásnym reliéfom v kvalitnej mosadze. Zdobný reliéfne vlys pracuje s prekrývajúcimi sa oblúčiky, ktoré sú doplnené kvetinovým motívom. Dizajn kúpeľňových doplnkov Blossom pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov a je dovedený k dokonalosti dôkladným remeselným umením. Vzhľadom k prepracovanosti reliéfu kúpeľňových doplnkov Blossom, sú tieto doplnky vhodné najmä do retro a starožitných interiérov, kde vynikne ich ozdobnosť a elegancie. Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Kúpeľňová séria Blossom spĺňa náročné testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody (všetky testy k stiahnutiu na www.vistadoro.cz). To nám umožňuje poskytnúť Vám na kúpeľňové doplnky Blossom rovnako ako na náš ostatný sortiment 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na českom a slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, špičkových technológií a vysokej kvality, ktorá ide ruka v ruke s neoceniteľným remeselným umením.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Reliéfne vlys: obloučkový reliéfne vlys s florálnym motívom

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom