Toaletná kefa Bebek - úchyt do steny 1 kryštál

271 €
(224 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Toaletná kefa z kúpeľňovej série Bebek zaujme veľkým, brúseným kryštálom zasadeným do masívnej mosadze. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusná Bebek toaletná kefa (úchyt do steny 1 kryštál) s povrchovou úpravou "zlato"

Exkluzívny dizajn kúpeľňovej série Bebek, pochádzajúce z dielní popredných interiérových návrhárov, kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými kryštálmi. Malé kryštály sú použité v úchytné rozete a veľké kryštály elegantne dotvárajú koncovky produktov. Farbu kryštálov prispôsobíme Vášmu želanie - vyberte si podľa Vášho želania číre, biele alebo čierne kryštály. Väčšina produktov z tejto rady je ponúkaná ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty. Rad Bebek Vám umožňuje zladiť si jednotne celý Váš interiér - pozrite sa, prosím, aj na ďalšie produkty zo série Bebek na www.vistadoro.cz.

Pre zaručenie maximálneho výberu v kombináciách povrchovej úpravy a farby kryštálu pre Vás objednávame výrobky Bebek na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na sériový rad Bebek, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
veľké kryštály (číre, čierne, biele) + malé kryštály

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom