Toaletná kefa Antik volne stojace

339 €
(280 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Toaletná kefa Antik volne stojace vyniká jemným vrúbkovaním po celej svojej dĺžke a dopĺňa sériu interiérového vybavenia Antik. Ponúkame ho v 12 povrchových úpravách (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, čierna farba, bronz, antické striebro, nerez a ďalšie). Masívna mosadz a kvalitné remeselné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Na sériu Antik poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná toaletná kefa (voľne stojace) Antik v prevedení  chróm

Elegantná kefa na toaletu Antik vo voľne stojace variante má prepracovaný dizajn, ktorý pracuje s jemným vrúbkovaním po celej dĺžke doplnkov. Kúpeľňové doplnky Antik sú zjemnené elegantným tvarovaním koncoviek. Dizajn kúpeľňovej série Antik bol vypracovaný renomovanými interiérovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný. Kúpeľňové doplnky Antik sa hodí do všetkých typov interiérov - či už do moderných, tak do retro a starožitných interiérov. Kúpeľňové doplnky Antik sú vyrobené z kvalitnej mosadze a na povrchu opatrené Vami požadovanú farebnou povrchovou úpravou - vďaka ich veľkej obľube v retro interiéroch dodávame u kúpeľňové série Antik okrem štandardných povrchov tiež široké spektrum patinovaných povrchov ako je napríklad antické striebro, oxidovaný chróm, ale aj poťah platinou. V

ýrobky pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa Vašej fantázii medze nekladú!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem - tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom, antické striebro, poťah platinou (a ďalšie podľa požiadavky)