Kleenex box Conchiglia volne stojace

483 €
(399 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kleenex box Conchiglia sa vyznačuje jemným krajkovaním mosadze. Jeho dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Zvoľte si farbu z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusný Kleenex box Conchiglia v prevedení zlato

Krabička na obrúsky Conchiglia je elegantným doplnkom, ktorý je vzorom zladený s ostatnými doplnkami zo série Conchiglia. Jedná sa o celomosadznú krabičku s reliéfnym vlysom na vrchnej časti. Kvalita kúpeľňových doplnkov Conchiglia (rovnako ako nášho ostatného sortimentu dverových kľučiek, nábytkových úchytiek a umývadlových, vaňových a drezových batérií) je potvrdená náročnými testami kvality vrátane testu striekanie slanej vody (testy k videniu na www.vistadoro.cz), čo nám umožňuje poskytnúť Vám na naše výrobky nadštandardnú záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás, prosím, neváhajte kontaktovať - radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky, poradíme Vám pri výbere a predstavíme rôzne možnosti úprav. Nezabudnite, že sme schopní ponúknuť Vám výrobok "šitý na mieru" - s nami sa fantázii medze nekladú!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom