Miska na mydlo Frame volne stojace s poťahom 24k zlata

802 €
(662 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kúpeľňová séria Frame kombinuje ušľachtilú mosadz s Corianem®. Corian® je originálny bezšvový materiál, ktorý je zmesou prírodných materiálov s čistým akrylovým polymérom. Jeho veľkou výhodou je vysoká životnosť, ľahká údržba a skvelá funkčnosť. Corian® môže byť dodaný v čiernej alebo bielej farbe. Mosadzné časti môžu zostať hladké alebo byť opatrené ozdobným reliéfom a ponúkame ich v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď a ďalšie).

Corian

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Frame miska na mydlo voľne stojace s poťahom 24k zlata

Nádherná kúpeľňová série Frame je úplne výnimočnou, exkluzívnou sériou kombinujúci ušľachtilú mosadz s Corianem®.

Corian® je originálny bezšvový povrchový materiál, ktorý je zmesou prírodných materiálov s čistým akrylovým polymérom. Jeho veľkou výhodou je vysoká životnosť, ľahká údržba a skvelá funkčnosť. Tento materiál kladie dôraz na čistotu a eleganciu pri zachovaní moderného dizajnu, čo spĺňa celá kúpeľňová séria Frame.

Iste Vás neprekvapí, že kúpeľňová séria Frame vychádza z najmodernejších svetových trendov a špičkových technológií. Dizajn prinieslo architektonické dizajnové štúdio RDMs Architects, Milano. Kúpeľňová séria Frame spĺňa požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov a doplní k dokonalosti každý interiér.

Výrobky pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa Vašej fantázii medze nekladú!

Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na sériovú rad Frame rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť - radi Vám predstavíme všetky možnosti úprav a poradíme Vám pri výbere!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
Corian ®

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Reliéfny vlys: zdobný reliéfny vlys (podľa požiadavky)

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom - tešíme sa na Vašu návštevu!