• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.sk

Miska na mydlo Almara s poťahom 24k zlata

206 €
(170 € bez DPH)
Skladom viac ako 5 kusov.
Doručenie do 56 dní.
Miska na mydlo Almara kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými sklenenými, brúsenými kryštálmi. Do úchytné rozety sú usadené drobné kryštáliky. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Výrobkový rad Almara je testován najnáročnejšími testy, vďaka ktorým poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná miska na mydlo Almara s poťahom 24k zlata

Exkluzívny dizajn kúpeľňovej série Almara, pochádzajúce z dielní popredných interiérových návrhárov, kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými kryštálmi. Malé kryštály sú použité v úchytné rozete a veľké kryštály elegantne dotvárajú koncovky produktov. Farbu kryštálov prispôsobíme Vášmu želanie - vyberte si podľa Vášho želania číre, biele alebo čierne kryštály. Väčšina produktov z tejto rady je ponúkaná ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Sériová rad Almara Vám umožňuje zladiť si jednotne celý Váš interiér - pozrite sa, prosím, aj na ďalšie produkty zo série Almara na www.vistadoro.cz.

Pre zaručenie maximálneho výberu v kombináciách povrchovej úpravy a farby kryštálu pre Vás objednávame výrobky Bebek na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov. Na sériovú rad Bebek, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy veľké kryštály (číre, čierne, biele) + malé kryštály

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom