Kúpeľňový odpadkový kôš Rose s poťahom 24k zlata

1 455 €
(1 203 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kúpeľňový kôš Rose vyniká tepaným kvetinovým vzorom v masívnej mosadzi. Kúpeľňové doplnky Rose ponúkame ako voľne stojace produkty, ku ktorým si môžete zvoliť obľúbenú farebnú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú ich dlhú životnosť (na sériu Rose poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusný kúpeľňový odpadkový kôš Rose s poťahom 24k zlata

Bohato zdobená séria Rose je vyrobená z kvalitnej mosadze a doplnená tepaným kvetinovým vzorom. Kvalitný materiál je tu doložený dokonalým remeselným umením, vďaka čomu kúpeľňová séria Rose očarí každého, kto vstúpi do Vašej kúpeľne! Kúpeľňové doplnky Rose ponúkame v nadštandardné, voľne stojace variante, ku ktorej si môžete zvoliť Vami obľúbenú farebnú povrchovú úpravu (štandardne ponúkame zlato, chróm, patinovanú mosadz a luxusné poťah 24k zlatom, vybrať si však môžete z celej škály nami dodávaných povrchov). Kúpeľňovú rad Rose možno dobre kombinovať s radom Rustik či Wave.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás, prosím, neváhajte kontaktovať - radi zodpovieme Vaše otázky, poradíme Vám pri výbere a predstavíme rôzne možnosti úprav. Nezabudnite, že sme schopní ponúknuť Vám výrobok "šitý na mieru" - s nami sa fantázii medze nekladú!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Na náš sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom, poťah platinou

Reliéfny vlys: bohatý florálny vzor