Kúpeľňový odpadkový kôš Blossom s poťahom 24k zlata

1 406 €
(1 162 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kúpeľňový odpadkový kôš Blossom pracuje s bohatým reliéfom v masívnej mosadzi. Dizajn kúpeľňových doplnkov Blossom pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov a jeho remeselné prevedenie zaručuje dlhodobú životnosť. Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty. Môžete si vybrať jednu zo štyroch štandardných farebných povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom), ale aj akýkoľvek povrch z našej ponuky.
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusný kúpeľňový odpadkový kôš Blossom s poťahom 24k zlata

Kúpeľňový odpadkový kôš Blossom (vo variantoch chróm, zlato, patinovaná mosadz) je celomosadzný výrobok, ktorý vyniká krásnym reliéfom. Zdobný reliéf zobrazuje prekrývajúce sa oblúčiky, ktoré sú doplnené kvetinovým motívom. Tento motív sa protichodne opakuje na samotnom tele koša, a tiež na jeho vieku. Zdobný reliéf na tele koša potom môže byť podľa Vášho želania zakončený radom čiernych alebo čírych kryštálov. Dizajn kúpeľňových doplnkov Blossom pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov a je dovedený k dokonalosti dôkladným remeselným umením. Vzhľadom k prepracovanosti reliéfu kúpeľňových doplnkov Blossom, sú tieto doplnky vhodné najmä do retro a starožitných interiérov, kde vynikne ich ozdobnosť a elegancie. Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Kúpeľňová séria Blossom spĺňa náročné testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody (všetky testy k stiahnutiu na www.vistadoro.cz). To nám umožňuje poskytnúť Vám na kúpeľňové doplnky Blossom rovnako ako na náš ostatný sortiment 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na českom a slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, špičkových technológií a vysokej kvality, ktorá ide ruka v ruke s neoceniteľným remeselným umením.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Reliéfny vlys: obloučkový reliéfny vlys s florálnym motívom

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom