Téglik na kefky Frame bez vzoru (úchyt do steny)

730 €
(603 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Kúpeľňová séria Frame kombinuje ušľachtilú mosadz s Corianem®. Corian® je originálny bezšvový materiál, ktorý je zmesou prírodných materiálov s čistým akrylovým polymérom. Jeho veľkou výhodou je vysoká životnosť, ľahká údržba a skvelá funkčnosť. Corian® môže byť dodaný v čiernej alebo bielej farbe. Mosadzné časti môžu zostať hladké alebo byť opatrené ozdobným reliéfom a ponúkame ich v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď a ďalšie).

Farba

Corian

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusnýtéglik na kefky Frame bez vzoru (s úchytom do steny) - v prevedení chróm + biely Corian

Luxusné kúpeľňová séria Frame je našou vlajkovou loďou na poli svetového dizajnu, ktorá kombinuje ušľachtilú mosadz s Corianem®. Corian® je originálny bezšvový povrchový materiál, ktorý je zmesou prírodných materiálov s čistým akrylovým polymérom. Jeho veľkou výhodou je vysoká životnosť, ľahká údržba a skvelá funkčnosť. Tento materiál kladie dôraz na čistotu a eleganciu pri zachovaní moderného dizajnu, čo spĺňa celá kúpeľňová rad Frame. Iste Vás neprekvapí, že kúpeľňová séria Frame vychádza z najmodernejších svetových trendov a špičkových technológií. Rad Frame je k dispozícii vo varinatě so vzorom (séria Frame) alebo s hladkým mosadzným povrchom (séria Frame bez vzoru). Dizajn prinieslo architektonické dizajnové štúdio RDMs Architects, Milano. Kúpeľňová séria Frame spĺňa požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov a doplní k dokonalosti každý interiér. V prípade preferencie celomosadzných doplnkov si môžete zvoliť tiež variantu Frame bez Corianu, ktorá vyniká krásnym reliéfnym vlysom.

Na sériovú rad Frame rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme vďaka náročným testom kvality 5-ročnú záručnú lehotu.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť - radi Vám predstavíme všetky možnosti úprav a poradíme Vám pri výbere! Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vás!

Materiálové zloženie:
mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)
Corian ®

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom + na požiadanie i ďalšie (napr. Poťah platinou)