Téglik na kefky Bebek s úchytom do steny s poťahom 24k zlata

219 €
(181 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Téglik na kefky zo série Bebek zaujme veľkým, brúseným kryštálom zasadeným do masívnej mosadze. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusný téglik na kefky Bebek s poťahom 24k zlata

Exkluzívna séria Bebek kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými kryštálmi v 3 možných farbách: číre kryštály, biele kryštály alebo čierne kryštály. Táto toaletný štetka je celomosadzná, voľne stojace variantom. Úchyt štetky môže byť voliteľne zakončený jedným alebo tromi kryštálmi.

Kúpeľňová séria Bebek sa skvele hodí do luxusných, elegantných interiérov, či už zariadených v modernom alebo v retro štýle.

Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Celá sériová rad Bebek podstupuje najnáročnejšie testy kvality (k nahliadnutiu na našich webových stránkach www.vistadoro.cz), vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu.

Vzhľadom k voliteľnosti niektorých prvkov pre Vás objednávame celý náš sortiment na zákazku vo výrobe - počítajte teda, prosím, s dodacou lehotou 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
veľké kryštály (číry / čierny / biely)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom