Háčik Bubble

170 €
(141 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Háčik Bubble s originálne drážkovanou mosadzou doplňuje kúpeľňovú sériu Bubble. Kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť tejto série. Doplnky Bubble ponúkame v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusný háčik Bubble v prevedení "chróm"

Dávkovač na mydlo Bubble je súčasťou dokonale detailne spracované dizajnovej série, ktorá v sebe spája remeselnú prácu s kovom a sklárske umenie. Kúpeľňová séria Bubble sa vyznačuje jedinečným, originálnym drážkovaním mosadze (všimnite si precíznych reliéfnych vlysov na úchytoch aj na samotných funkčných častiach všetkých produktoch!). Toto elegantné vrúbkovanie mosadze potom dopĺňa umelecky tvarované sklo. Sklenené časti sú ručne maľované a vzor je zapustený tak, že sa z povrchu nikdy nezmyje.

Dizajn tejto kúpeľňovej série pochádza od špičkových interiérových návrhárov RDMs Architects Milano.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
umelecky tvarované sklo

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Sklenená časť: s potlačou / bez potlače podľa priania
číre sklo
biele sklo
čierne sklom

Reliéfny vlys: vrúbkovanie