Dvojháčik Gusto s poťahom 24k zlata

143 €
(118 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dvojháčik Gusto z rovnomennej kúpeľňové série spája modernosť a jednoduchú eleganciu. Je vyrobený z masívnej mosadze a poskytujeme naň 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusný dvojháčik Gusto s poťahom 24k zlata

Kúpeľňová séria Gusto sa pýši čistými líniami, ktoré Vám nikdy nezovšednie. Jej jednoduché, oblé tvary vyniknú v každej kúpeľni, ktoré dodajú čaro a eleganciu. Dizajn kúpeľňových doplnkov Gusto pochádza z pera renomovaných interiérových návrhárov a celá rada tak spĺňa požiadavky na dokonalý vzhľad i kvalitu prevedenia.

Výrobky z kúpeľňovej série Gusto pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav. Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú!

Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na kúpeľňové doplnky Gusto rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. 

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom