• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.sk

Dávkovač na mýdlo Mimoza s poťahom 24k zlata

294 €
(243 € )
Dávkovač mydla Mimoza dopĺňa masívnu mosadz radom malých kryštálov. Kryštály si môžete zvoliť číre, čierne alebo biele. Mosadzná časť ponúka 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, meď a ďalšie). Sklenená časť je úmyselne umelecky "rozpraskaná". Moderný dizajn ruku v ruke s kvalitným spracovaním zaručuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Kryštál

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Mimosa dávkovač na mydlo s poťahom 24k zlata

Série Mimoza kombinuje kvalitnú mosadz a malé kryštály. Dizajn je dotvorený asymetrickým prehnutím, ktoré mu dodáva neobyčajný šarm a originalitu. Kúpeľňové doplnky Mimoza sú moderne a elegantne zároveň a stanú sa dominantným prvkom Vašej kúpeľne. Objavte aj ďalšie doplnky z kúpeľňové série Mimoza na www.vistadoro.cz.

Kúpeľňové doplnky Mimoza podstupujú náročné testy kvality, vďaka ktorým Vám na ne môžeme poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu.

Sme tiež schopní pripraviť Vám výrobok "šitý na mieru" - s nami môžete kombinovať povrchovej úpravy, farby kryštálov, ale aj vzory rôznych sérií. Obráťte sa na nás - s nami sa fantázii medze nekladú!

Aby sme Vám umožnili výber podľa Vašich predstáv, objednávame doplnky vo výrobe na zákazku a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)
kryštály