Dávkovač mydla Sogut

229 €
(190 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dávkovač mydla Sogut je súčasťou modernej, nadčasovej kúpeľňovej série s elegantným prevedením. Masívna mosadz je tu vkusne prelisovaná, originálny dizajn je podčiarknutý kombináciou lesku a matu. V prípade sklenených časti je tu volené číre sklo, aby sa v celej sérii podčiarkla jednoduchosť a čistý štýl. Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, nerez, meď a ďalšie.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusný dávkovač mydla Sogut v prevedení chróm

Kúpeľňové doplnky Sogut sú modernú kúpeľňovú sériú s elegantným prevedením. Ich čisté línie ocení každý milovník moderného štýlu. Kvalitná mosadz je tu vkusne prelisovaná, originálny dizajn je potom ešte podčiarknutý kombináciou lesku a matu. V prípade sklenených časti je tu volené číre sklo, aby sa v celej sérii podčiarkla jednoduchosť a čistý štýl. Kúpeľňové doplnky Sogut sú kvalitné a nadčasové.

Kúpeľňové doplnky Sogut sú skúšané najnáročnejšie testy kvality vrátane testu striekanie slanej vody, vďaka ktorým Vám na tieto krásne doplnky môžeme poskytnúť nadštandardnú záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Pre zaručenie najširšieho možného výberu pre Vás objednávame kúpeľňové doplnky Sogut na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. 

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom