Dávkovač mydla Rosa

1 455 €
(1 203 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dávkovač mydla Rosa je vyrobený z masívnej mosadze, ktorá je ozdobená veľkým množstvom drobných kryštálov. Môžete si ľubovoľne zvoliť nielen povrchovú úpravu mosadze (zlato, chróm, meď, poťah 24k zlatom), ale aj farbu kryštálov (číre, čierne alebo biele kryštály). Kúpeľňové doplnky Rosa boli navrhnuté poprednými dizajnérmi v odbore interiérového vybavenia a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky nielen na dizajn, ale aj na kvalitu prevedenia. Na sériu Rosa poskytujeme záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná Dávkovač na mydlo Rosa Swarovski v prevedení "zlato"

Luxusný rad Rosa Swarovski je úplne jedinečnou voľbou a zaujme každého svojou eleganciou a dokonalým vzhľadom. Kúpeľňové doplnky Rosa ponúkajú voľne stojace produkty z kvalitnej mosadze, ktoré sú ozdobené veľkým množstvom kryštálov Swarovski. Môžete si ľubovoľne zvoliť nielen povrchovú úpravu mosadze ale aj farbu kryštálov Swarovski (číre kryštály, čierne kryštály, prípadne biele kryštály). Kúpeľňové doplnky Rosa Swarovski boli navrhnuté poprednými dizajnérmi v odbore interiérového vybavenia a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky nielen na dizajn, ale aj na kvalitu prevedenia.

Naše výrobky podstupujú najnáročnejšie testy kvality, sú odborne certifikované a vďaka tomu na ne poskytujeme záručnú lehotu po dobu 5-tich rokov.

Pre zaručenie najširšieho možného výberu pre Vás objednávame kúpeľňové doplnky Rosa Swarovski na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na českom a slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
kryštály Swarovski

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom