Dávkovač mydla Passage volne stojace

607 €
(501 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dávkovač mydla zo série Passage je vyrobený z masívnej mosadze a doplnený reliéfnym vlysom, ktorý vychádza z elegantne skosených oblúčikov. Ich špirálový motív je moderný a nadčasový. Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie. Kvalitné remeselné prevedenie zaručuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ti letú záručnú lehotu).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Passage dávkovač mydla voľne stojace v prevedení chróm

Kúpeľňové doplnky Passage zdobí reliéfny vlys, ktorého špirálový motív je moderný a nadčasový. Tento vlys vychádza z jednoduchých oblúčikov, ktoré sú elegantne skosené. Dizajn kúpeľňových doplnkov Passage bol navrhnutý renomovanými návrhári v oblasti interiérového vybavenia a pôsobí celým svojím prevedením jednoducho a čisto. Vďaka svojmu univerzálnemu, elegantnému vzhľadu sa kúpeľňové doplnky Pasage hodí do každej kúpeľne -môžete ich ľubovoľne použiť do moderných kúpeľní, ich krása však vynikne aj v retro a starožitných kúpeľniach.

Kúpeľňové doplnky Passage pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa Vašej fantázii medze nekladú! Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Kúpeľňové doplnky Passage podstupujú náročné testy kvality a poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Reliéfny vlys: obloučkový reliéfny vlys