Dávkovač mydla Desenli s poťahom 24k zlata

639 €
(528 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dávkovač mydla Desenli zaujme krásnou kvetinovou potlačou na masívnej mosadzi. Florálna potlač je špeciálnou metódou tepelne zapustená a nikdy sa nezmyje. Sériu Desenli ponúkame ako voľne stojace produkty, ku ktorým si môžete zvoliť obľúbenú farebnú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú ich dlhú životnosť (na sériu Desenli poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusný dávkovač mydla Desenli s poťahom 24k zlata

Séria Desenli aplikuje na kvalitnú mosadz krásnu kvetinovú potlač. Florálna "potlač" je špeciálnou metódou tepelne zapustený a nikdy sa nezmyje. Dizajn kúpeľňové série Desenli bol navrhnutý renomovaným štúdiom v odbore interiérového návrhárstva. Jedná sa o exkluzívne výrobky svetového dizajnu, špičkových technológií a kvalitného materiálu.

Vďaka náročným testom kvality (k stiahnutiu na www.vistadoro.cz) Vám môžeme poskytnú nadštandardné záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Vzhľadom k širokému sortimentu a schopnosti upraviť Vám tovar na mieru nevedieme výrobky skladom, ale objednávame je pre Vás na zákazku vo výrobe. Upozorňujem preto na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Reliéf: tepelne zapustena nezmývateľná potlač