Dávkovač mydla Conchiglia volne stojace s poťahom 24k zlata

807 €
(667 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dávkovač mydla Conchiglia sa vyznačuje jemným krajkovaním mosadze. Jeho dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Zvoľte si farbu z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusný dávkovač na mydlo Conchiglia s poťahom 24k zlata

Dávkovač na mydlo Conchiglia vo voľne stojace variante Vás na prvý pohľad zaujme svojím jemným, remeselne dokonale spracovaným krajkováním mosadze. Do najmenšieho detailu prepracovaný dizajn je tu doplnený kvalitou ručného remeslá, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne! Kúpeľňová séria Conchiglia je absolútne unikátna a stane sa jedinečným prvkom Vašej kúpeľne. Ku kúpeľňovým doplnkom Conchiglia sa obzvlášť hodí luxusný poťah 24k zlatom, pre milovníkov strieborné ich ponúkame aj vo variante chróm či v poťahu platinou. Na Vaše želanie Vám môžeme ponúknuť aj ďalšie povrchové úpravy ako napríklad rustikálny poťah 24k zlatom a ďalšie.

Kvalita kúpeľňových doplnkov Conchiglia je potvrdená náročnými testami kvality vrátane testu striekanie slanej vody (testy k stiahnutiu na www.vistadoro.sk), čo nám umožňuje poskytnúť Vám na naše výrobky nadštandardnú záručnú lehotu po dobu 5 rokov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom, poťah platinou