Dávkovač mydla Bebek s úchytom do steny s poťahom 24k zlata

326 €
(269 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dávkovač mydla z kúpeľňovej série Bebek zaujme veľkým, brúseným kryštálom zasadeným do masívnej mosadze. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Dávkovač mydla Bebek s poťahom 24k zlata

Nádherný dávkovač mydla Bebek s poťahom 24k zlata sa skladá z mosadzného držiaka a sklenené časti. Závesná rozeta mosadzného úchytky je po celom svojom kruhovom obvode zdobená krásnym, elegantným bodkovaním. Pohárik je potom vyrobená z masívneho číreho skla. Kúpeľňová séria Bebek sa skvele hodí do luxusných, elegantných interiérov, či už zariadených v modernom alebo v retro štýle. Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Celá sériová rad Bebek podstupuje najnáročnejšie testy kvality (k nahliadnutiu na našich webových stránkach www.vistadoro.cz), vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu.

Vzhľadom k voliteľnosti niektorých prvkov pre Vás objednávame celý náš sortiment na zákazku vo výrobe - počítajte teda, prosím, s dodacou lehotou 6-8 týždňov!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy veľké kryštály (číry / čierny / biely)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom