Dverová zarážka Conchiglia

29 €
(24 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná zarážka Conchiglia je vyrobená z masívnej mosadze a doplnená zdobným reliéfnym vlysom. Dizajn doplnkov Conchiglia bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Zvoľte si farbu z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová zarážka Conchiglia v prevedení "patinovaná mosadz"

Dverná zarážka Conchiglia je zaguľatená zarážka s krásnym reliféním kvetinovým vlysom. Dizajn tejto zarážky vychádza z dverové kľučky Conchiglia a umožňuje Vám tak zladiť Vaše dverové kľučky s dverné zarážkou. Dizajn tohto radu bol navrhnutý oceňovaným návrhárom interiérových doplnkov. Dverná zarážka Conchiglia je elegantná a hodí sa do každého interiéru.

Dverné zarážky Conchiglia pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom