Dverná guľa Side - saten

86 €
(71 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná guľa Side je vyrobená z masívnej mosadze a môže byť vyrobená s priemerom 78mm alebo 56mm (pozrite sa na technický výkres). Vyberte si zo širokej palety povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Dverná guľa Side môže byť vyrobená ako pevná alebo otočná a na želanie doplnená spodnou rozetou s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou alebo s WC otočným mechanizmom.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová guľa Side s povrchovou úpravou "saten"

Dverové gule Side sú univerzálne dverné gule vyrobené z kvalitnej mosadze. Ich jednoduchý dizajn sa hodí na každé dvere. Dverové gule Side pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov. Na dverové kľučky Side poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Cena je uvádzaná za 1ks dverové gule (nie za pár).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom 

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!