Dverná guľa Sefa

84 €
(69 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná guľa Sefa zasadzuje do masívnej mosadze bohatý kvetinový vzor. Originálny starožitný dizajn ruku v ruke s detailným remeselným spracovaním zaručuje kvalitný výrobok s dlhou životnosťou (na dverné gule Sefa poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu). Dverná guľa Sefa môže byť vyrobená ako pevná alebo otočná a na želanie doplnená spodnou rozetou s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou alebo s WC otočným mechanizmom.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Dverová gule Sefa s povrchovou úpravou "patinovaná mosadz"

Dverová gule Sefa používa zdobný vlys znázorňujúci bohatý kvetinový vzor. Ich dizajn bol navrhnutý poprednými návrhármi interiérového vybavenia a inšpiruje sa prírodnými motívmi. K dverovým guliam Sefa si môžete zakúpiť tiež Sefa nábytkové úchytky a kúpeľňové doplnky a zladiť tak Váš interiér k dokonalosti!

Dverové gule Sefa pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Sefa poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Cena je uvádzaná za 1ks dverové gule (nie za pár).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!