Dverná guľa Can

84 €
(69 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná guľa Can je vyrobená z masívnej mosadze, jej vrchný priemer je 58mm (pozrite sa na technický výkres). Vyberte si zo širokej palety povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Na dverných gulích Can krásne vyniknú kombinácie povrchu (lesk/mat) a farieb (zlato/chróm). Dverná guľa Can môže byť vyrobená ako pevná alebo otočná a na želanie doplnená spodnou rozetou s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou alebo s WC otočným mechanizmom.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová guľa Can  s povrchovou úpravou "saten" 

Luxusná dverová gule Can s poťahom 24k zlata

Dverové gule Can sú jednoducho elegantné a umožňujú tak ich široké využitie. Dizajn Can pracuje s jemným sploštením gule a skosením jej hrán. To všetko dodáva dverovým guliam Can krásny vzhľad a v kombinácii s rôznymi farebnými poťahmi si každý zákazník príde na svoje. U dverových guľou Can možno tiež kombinovať lesklé a matné povrchy, čo dverovým guliam Can pridáva na ešte väčšie originalite.

Dverové gule Can pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové gule Can poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Cena je uvádzaná za 1ks dverové gule (nie za pár).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!