Dverná guľa Blossom 55mm

114 €
(95 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná guľa Blossom je vyrobená z masívnej mosadzi a doplnená bohatým kvetinovým reliéfom. Môže byť vyrobená s priemerom 55mm alebo 85mm (pozrite sa na technický výkres). Vyberte si zo širokej palety povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Dverná guľa Blossom môže byť vyrobená ako pevná alebo otočná a na želanie doplnená spodnou rozetou s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou alebo s WC otočným mechanizmom.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová gule Blossom 55mm v prevedení "patinovaná meď"

Luxusné dverové gule Blossom pracujú s bohatým kvetinovým reliéfom v kvalitnej mosadze. Dizajn tejto vydarenej dverové gule pochádza z dielne popredného návrhára interiérových doplnkov. Vzhľadom k prepracovanosti reliéfu dverné gule Blossom sa ponúka použitie do retro a starožitných interiérov, kde vynikne jej ozdobnosť a elegancie.

Dverové gule Blossom pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové gule Blossom poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Cena je uvádzaná za 1ks dverové gule (nie za pár).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.