Dverová kľučka Rustik štítková s poťahom 24k zlata

444 €
(367 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Rustik je elegantná, mosadzná dverová kľučka s krásnym ozdobným vlysom ??v rozete. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Na kľučky Rustik poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si až z 15 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Dverová kľučka Rustik štítková s poťahom 24k zlata

Dverové kľučky Rustik sú elegantné, mosadzné dverové kľučky s krásnym ozdobným vlysom v rozete. Jemný kvetinový vzor v rozete v kombinácii s elegantným tvarom rukoväte, ktorej koniec opakuje časť reliéfneho vlysu, vytvára dokonalú krásu. Dverové kľučky Rustik sú nesmierne vkusné, luxusné a elegantné. Ich dokonale prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári a bol ďalej dokonale remeselne dopracovaný. Dverové kľučky Rustik sú vhodné do všetkých typov interiérov - či už do moderných, tak do retro a starožitných interiérov.

Dverové kľučky Rustik sú vyrobené z kvalitnej mosadze a na povrchu opatrené Vami požadovanú farebnou povrchovou úpravou (okrem ponúkaných povrchov si môžete vybrať aj ostatné povrchy z našej ponuky).

Dverové kľučky Rustik podstupujú náročné testy kvality (k shlédnutí na našich webových stránkach www.vistadoro.cz), vďaka ktorým na ne môžeme poskytnúť nadštandardnú 5-ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (štítková či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózický kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame dverové kľučky Rustik na zákazku vo výrobe - vezmite teda do úvahy, prosím, dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom