Dverová kľučka Palace Conchiglia štítková s poťahom 24k zlata

987 €
(815 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Mosadzná dverová kľučka Palace Conchiglia sa vyznačuje jemným vrúbkovaním rukoväte, ktoré je doplnené kvetinovým vzorom. Vami zvolený farebný povrch môže byť doplnený bielou alebo rustikálnou patinou, ktorá kľuke dodá zámocký vzhľad. Kľučku dodávame v rozetové aj štítkové variante (rozteč 72mm a 90mm) s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou alebo WC otočným mechanizmom.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Palace Conchiglia štítková s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Palace Conchiglia je luxusná, ozdobná kľučka s hojným, jemným tepaním. Vďaka svojmu luxusnému dizajnu táto kľučka vynikne najmä v retro a starožitných zámockých interiéroch. Z tohto dôvodu prinášame tiež doplnenie povrchových úprav o rustikálnu alebo bielu patinu. Zamilujte sa do krásy kľučky Palace Conchiglia a oceňte jej  dizajn aj dokonalé remeselné spracovanie.

Na dverné kľučky Palace Conchiglia, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme vďaka náročným testom kvality 5-tich ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby a typ kľúčovej dierky (FAB, dózický kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame pre Vás dverové kľučky Palace Conchiglia na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, chróm saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom + rustikálne či biela patina

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.