Dverová kľučka Nisa štítková s poťahom 24k zlata

419 €
(347 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Nisa elegantne kombinuje masívnu mosadz s bielym porcelánom, ktorý je doplnený jemnou zlatou linkou. Reliéfne tvarovanie porcelánu a zlatá linka vytvára tak dojem kvetiny, ktorá sa rozpukává a ukazuje Vám svoju krásu. Dverovou kľučku Nisa vyrábame vo štítkovom prevedení s roztečmi 72mm a 90mm a poskytujeme na ňu 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si dózickú kľúčovú dierku, FAB alebo WC otočný mechanizmus.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová kľučka Nisa štítková s poťahom 24k zlata

Dverové kľučky Nisa elegantne kombinujú kvalitnú mosadz s bielym porcelánom, ktorý je doplnený jemnou maľbou vo farbe Vami zvolenej povrchovej úpravy. Reliéfne tvarovanie porcelánu a zlatá linka vytvára veľmi elegantný dojem.

Na dverné kľučky Nisa, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Vzhľadom k náročnosti remeselného spracovania upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Vista d´Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d´Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres