Dverová kľučka Curl štítková s poťahom 24k zlata

597 €
(493 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Curl je tvarovaná do elegantného rozšírenia v prostrednej časti rukoväte, ktoré vytvára "slzu". Táto slza poskytuje priestor pre rôzne variácie designu. Jednou možnosťou je zdôraznenie slzy matom povrchu. Druhou možnosťou je opatriť slzu ozdobným kvetinovým vlysom ??(??pozrite sa na sériu Curl dizajn). Dverovou kľučku Curl ponúkame v rozetové aj štítkové variante (rozteč 72mm a 90mm). Možno si zvoliť dózickou kľúčovou dierku, FAB uzamykanie alebo WC otočný mechanizmus.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Curl štítková s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Curl je mosadznou kľučkou, ktorá je jednoducho elegantný a nikdy Vám nezovšednie. Jej dizajn vychádza z elegantného rozšírenia v prostrednej časti, ktoré tým vytvára "slzu". Táto elegantná slza umožňuje ďalšie výtvarné a kreatívne dotvorenie a ponúka niekoľko variant konečného prevedenia. Tieto variácie vychádza z kombinácií matného a lesklého povrchu (kombinuje sa chróm lesk a chróm mat či zlato lesk a zlato mat, a to v oboch možných smeroch). To znamená, že si možno objednať lesklú dverové kľučku s matnou slzou alebo naopak matnou dverové kľučku s lesklou slzou. Druhým variantom je opatriť slzu ozdobným kvetinovým vlysom - túto variantu ponúkame pod označením Curl Design. Elegancia a jednoduchosť prevedenie dverových kľučiek Curl umožňuje ich použitie nielen v moderných, ale aj v retro a starožitných interiéroch.

Dizajn sériovej rady Curl bol navrhnutý prednými talianskymi návrhármi v oblasti nábytku a interiérového vybavenia. Dverové kľučky Curl ponúkame v mnohých farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, ale tiež napríklad poťah platinou). Dovoľujem si znovu upozorniť na krásne kombinácie lesklého a matného povrchu, ktoré z kľučky Curl robí jednu z našich vlajkových lodí na poli moderného interiérového dizajnu!

K dverovým kľučkám Curl si môžete objednať ďalšie interiérové vybavenie tejto rady a dokonale tak zjednotiť dizajn celého Vášho interiéru!

Vzhľadom k veľkému množstvo variantov nevedieme dverové kľučky Curl skladom, ale objednávam je pre Vás na zákazku vo výrobe. Preto upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Curl, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato lesk / mat, chróm lesk / mat, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres