Dverová kľučka Conchiglia štítková

683 €
(565 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Originálny dizajn dverové kľučky Conchiglia bol navrhnutý talianskym renomovaným architektonickým štúdiom RDMs Architects Milano. Dizajn tejto prekrásnej kľučky vychádza z pretočenie rukoväte do kruhu a dozdobením kvetinovým reliéfom. Na dverné kľučke Conchiglia vyniknú naše exkluzívne farebné povrchy (patinovaná mosadz, rustikálna zlatá, antické striebro a ďalšie). Dverové kľučky Conchiglia je možné objednať v rozetovom aj štítkovom prevedení, a to s dózickou kľúčovou dierkou, FAB zámkom alebo WC otočným mechanizmom.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Conchiglia štítková s povrchovou úpravou patinovaná mosadz

Dverové kľučky Conchiglia sú jednou z vlajkových lodí našej ponuky. Jej originálny dizajn bol navrhnutý talianskym renomovaným architektonickým štúdiom RDMs Architects. Dizajn tejto prekrásnej kľučky vychádza z pretočenie rukoväte a vytvorenie kruhu, čo kľuke dodáva moderný a elegantný štýl. Dverová kľučka Conchiglia je veľmi masívna a jedinečná, jej zdobný reliéfne vlys potom dodáva kľuke luxus a poukazuje na dokonalosť remeselnej tvorby. Na dverné kľuke Conchiglia vyniknú exkluzívne farebné povrchy, a to najmä povrchy patinované alebo rustikálny (napr. Rustikálny poťah 24k zlatom, antické strieb či platina).

Séria Conchiglia je doplnená nábytkovými úchytkami a kúpeľňovými doplnky Conchiglia, čo Vám umožní zladiť si celý váš interiér v jednotnom štýle.

Dverové kľučky Conchiglia si možno objednať v rozetovom aj štítkovom prevedení, a to s dózičky kľúčovou dierkou, FAB zámkom alebo WC otočným mechanizmom.

Vzhľadom k veľkému množstvu variant nevedieme dverové kľučky Conchiglia skladom, ale objednávame je pre Vás na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Conchiglia, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme nadštandardné 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Technický výkres