Dverová kľučka Antik štítková s poťahom 24k zlata

518 €
(428 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Elegantné dverné kovanie Antik sa vyznačuje jemným vrúbkovaním pozdĺž rukoväte kľučky. Ponúkame ho v rozetovom aj štítkovom prevedení (roztečie 72mm a 90mm) a táto séria je doplnená veľkým množstvom ďalšieho interiérového vybavenia. Masívna mosadz a kvalitné remeselné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Poskytujeme na nej 5-ročnú záručnú lehotu. Na kľučky Antik môžeme aplikovať 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, čiernu farbu a ďalšie).

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová kľučka Antik štítková s poťahom 24k zlata

Dverové kľučky Antik sú veľmi obľúbenou dvernú kľučkou, ktorá zviedla už mnohého nášho zákazníka. Kľúčom ich úspechu je originálny dizajn, ktorý pracuje s jemným vrúbkovaním po celej dĺžke rukoväte kľuky. Na svojom konci je dverová kľučka Antik doladená do ozdobné slzičky. Dizajn tejto dverové kľučky je vypracovaný skúsenými interiérovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný.

Na dverové kľučky Antik, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (štítková či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózický kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Antik na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6- 8 týždňov.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres