Dverová kľučka Vanessa

247 €
(204 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová kľučka Vanessa s povrchovou úpravou "chróm / saten"

Dverová kľučka Vanessa tvoria súčasť našej ponuky moderných dverových kľučiek a bola navrhnutá profesionálnymi návrhármi moderných interiérov. Vyznačuje sa atypickým výkrojom, ktorý ju dodáva originalitu a jedinečný vzhľad. Vzhľadom k vhodnosti použitie v moderných interiéroch ponúkame kľučku Vanessa vo farebnej kombinácii chróm / chróm saten.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby a typ kľúčovej dierky (FAB, dózický kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Vanessa na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Vanessa poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy) Farebné povrchové úpravy: kombinácia chróm lesk / saten