Dverová kľučka Selk

370 €
(306 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Selk dokonale spája moderný dizajn s remeselnou zručnosťou. Možno ju objednať v hladkej variante alebo s ručne tepaným vzorom. Jej dizajn vyšiel z pera renomovaného návrhára interiérových doplnkov a je dovedený k dokonalosti svojim umeleckým prevedením. Vyberte si zo širokej škály farebných povrchov (chróm, zlato, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie). Dverové kľučky Selk si môžete objednať v rozetovom prevedení s dózičkou kľúčovou dierkou, FAB alebo WC otočným mechanizmom.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Desenli v prevedení "chróm"

Dverová kľučka Desenli je absolútne unikátnou kľukou, ktorá dokonale spája moderný dizajn s remeselnou zručnosťou. Táto dverová kľučka je ručne tepaná a jej detailné prevedenie je naprosto jedinečné. Jej dizajn vyšiel z pera renomovaného návrhára interiérových doplnkov a je dovedený k dokonalosti svojim umeleckým prevedením. Dverové kľučky Desenli vyniknú obzvlášť v moderných interiéroch. Vyberte si zo širokej škály farebných povrchov (chróm, zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď) alebo sa nechajte zlákať kúzlom rustikálneho zlata.

Dverové kľučky Desenli si môžete objednať ako vo štítkovom, tak v rozetovom prevedení, a to s dózicku kľúčovou dierkou, FAB zámkom alebo WC otočným mechanizmom. Vzhľadom k veľkému množstvu farieb a prevedení objednávame dverové kľučky Desenli na zákazku a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Desenli, rovnako ako na náš ostatný sortiment dverových kľučiek, dverných gulí, dverových zarážok, nábytkových úchytiek, kúpeľňových doplnkov, umývadlových batérií, kuchynských batérií, vaňových batérií, sprchových batérií a kúpeľňových rebríkov poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.


Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)