Dverová kľučka Sefa s kryštálmi v rozete a v rukojeti s poťahom 24k zlata

469 €
(387 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Sefa s kryštálmi v rozete zasadzuje do masívnej mosadze bohatý kvetinový vzor a v spodnej aj vrchnej rozete ho dopĺňa malými čírymi kryštálmi. Originálny starožitný dizajn ruku v ruke s detailným remeselným spracovaním zaručuje kvalitný výrobok s dlhou životnosťou. Na dverové kovanie Sefa poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Uzamykanie možno zvoliť cylindrické, dózické alebo WC uzamykacie mechanizmus.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Sefa s kryštálmi v rozete a v rukoväti s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Sefa používa zdobný vlys znázorňujúci bohatý kvetinový vzor. Ich dizajn bol navrhnutý poprednými návrhármi interiérového vybavenia a inšpiruje sa prírodnými motívmi.

K dverovým kľučkám Sefa si môžete zakúpiť tiež Sefa nábytkové úchytky a kúpeľňové doplnky a zladiť tak Váš interiér k dokonalosti!

Dverové kľučky Sefa pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú! Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Sefa rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)
Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom


Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!