Dverová kľučka Relief

269 €
(222 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Design dverové kľučky Relief pracuje s reliéfnym vlysom ??v podobe skosené série štvorcov. Jeho prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Dverové kľučky Relief si môžete objednať v rozetovom prevedení s dózičkou kľúčovou dierkou, FAB alebo WC otočným mechanizmom. Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24 karátovým zlatom a ďalšie.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Relief v prevedení "chróm lesk"

Dverová kľučka Relief je klasickou kľukou, ktorá je veľmi elegantna a hodí sa tak do každého interiéru - ako moderného, tak retro či starožitného. Dizajn dverové kľučky Relief pracuje s reliéfnym vlysom na rukoväti kľučky - jedná sa o vyosenú sériu štvorcov, ktoré krásnym spôsobom ozdobia celú rukjeť.

Na dverové kľučky Relief, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (štítková či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózicka kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Relief na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6- 8 týždňov.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten silver, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom 

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!