Dverová kľučka Nova

269 €
(222 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dizajn dverové kľučky Nova pracuje s umelým zdeformovaním povrchu a dopĺňa ju ďalšími povrchovými nerovnosťami. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje jej dlhú životnosť (poskytujeme na ňu 5-ročnú záručnú lehotu). Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Dverová kľučka Nova v prevedení chróm

Dizajn dverové kľučky Nova pracuje s umelým zdeformovaním povrchu a dopĺňa ju ďalšími povrchovými nerovnosťami. Máme pocit, že kľučka Nova je odliata z šablóny z piesku. Tento originálny dizajn robí kľučku Novu veľmi atraktívnú a jedinečnú. Jej elegantný vzhľad sa tak hodí do každého interiéru - ako moderného, tak retro či starožitného.

Na dverové kľučky Nova, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (štítková či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózická kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Nova na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6- 8 týždňov.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten silver, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!