Dverová kľučka Notte s poťahom 24k zlata

535 €
(442 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Notte je vlajkovou loďou našich nových dizajnov, ktoré spájajú luxus, eleganciu a modernosť. Tvar dverové kľučky Notte zaujme niekoľkými líniami svojho sploštenie v horizontálnej úrovni. Jej vrchná a spodná časť môže zostať hladká alebo byť doplnená bohatým reliéfnym vlysom. Ponúkame ju v rozetové variante v nespočetných farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, meď, poťah striebrom, poťah 24k zlatom a ďalšie). Detailné remeselné prevedenie aj kvalita materiálu garantujú jej dlhú životnosť.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Notte s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Notte je vlajkovou loďou našich nových dizajnov, ktoré spájajú luxus, eleganciu a modernosť. Už samotný tvar dverové kľučky Notte Vás zaujme niekoľkými líniami svojho sploštenie v horizontálnej úrovni. Jej vrchnú a spodnú časť potom pracuje s detailným plastickým vlysom. Táto nádherná kľučka vynikne v moderných, ale aj retro a starožitných interiéroch. Jej jedinečný dizajn, detailné remeselné prevedenie aj kvalita materiálu garantuje dlhú životnosť tejto kľučky.

Dverové kľučky Notte objednávame pre Vás na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Notte rovnako ako na náš ostatný sortiment dverových kľučiek, dverných gulí, dverových zarážok, kúpeľňových doplnkov, umývadlových, kuchynských, vaňových a sprchových batérií a kúpeľňových rebríkov poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!