Dverová kľučka Grape s poťahom 24k zlata

422 €
(349 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Grape pripomína svojím tvarom popínavou vínnou révu. Je vyrobená z masívnej mosadze a je k dispozícii v širokom spektre povrchových úprav (patinovaná mosadz, patinovaná meď, patinovaný chróm, rustikálna zlatá, poťah 24k zlatom a ďalšie). Ponúkame ju v rozetové variante s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou a WC otočným mechanizmom.

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Grape s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Grape je bohato zdobená, vychádza z florálního motívu vínnej révy. Iste oceníte jej detailné, remeselné spracovanie a dokonalý dizajn.

Dverové kľučky Grape pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Vzhľadom k objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Grape rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)
Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Technický výkres