Dverová kľučka Gizem rozetová s kryštálmi s poťahom 24k zlata

370 €
(306 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Gizem zaujme atraktívnym dizajnom rukoväte. Je vyrobená z masívnej mosadze a ponúkame ju v 12 povrchových úpravách (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, čierna farba a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaručuje jej dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu). Ponúkame ju v rozetové i štítkové variante. Rozteč štítku je voliteľná (72mm alebo 90mm), rovnako ako výber uzamykacieho mechanizmu (FAB, dózická kľúčová dierka alebo WC otočný mechanizmus).

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Gizem s kryštálmi rozetová s poťahom 24k zlata

Dverové kľučky Gizem sú originálne svojím prevedením - ich rozšírená rukoväť si na svojom konci pohráva s reliéfom v tvare slzy. Tento reliéfny kontrast nám potom dáva možnosť zdôrazňovať tento vlys ďalej farebne (najmä krásna je kombinácia zlata s chrómom), ale aj textúrou (kombinujeme tu napríklad zlato lesk a zlato mat) alebo nám dokonca umožňuje kombinácie i naprieč farbami a textúrami (vznikne kombinácia napríklad zlato lesk a chróm mat). Dverové kľučky Gizem sú sofistikované a elegantné. Zaujme Vás ich prepracovaný dizajn, ktorý bol vypracovaný skúsenými interiérovými návrhári a bol ďalej dokonale remeselne dopracovaný. Ďalším variantom dverových kľučiek Gizem je vloženie kryštálov, a to konkrétne malé kryštály do rozety a veľký kryštál do čela kľuky.

Dverové kľučky Gizem pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú!

Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Gizem rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!