Dverová kľučka Daphne saten

271 €
(224 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Daphne vychádza z florálného motívu - jej rozeta detailne vykresľuje roztvorený kvet a samotná rukoväť kľučky dotvára listy rastliny. Vyrábame ju v rozetové variante, s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou a WC otočným mechanizmom. Zvoľte si zo širokej škály povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Daphne s povrchovou úpravou "chróm lesk"

Dverová kľučka Daphne vychádza z čisto florálního motívu - jej rozeta detailne vykresľuje roztvorený kvet a samotná rukoväť kľučky dotvára listy rastliny.
Táto prekrásna kľučka dodá Vašim dverám štýl a eleganciu.

Dverové kľučky Daphne pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú! Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Daphne rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Technický výkres