Dverová kľučka Clam rozetová s poťahom 24k zlata

397 €
(328 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dizajn dverové kľučky Clam je elegantný a originálný. Ponúkame ju v rozetové a štítkové variante s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou a WC otočným mechanizmom. Štítok kľučky je doplnený prekrásnym kvetinovým, vykrajovaným motívom. Zvoľte si zo širokej škály povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Clam rozetová s poťahom 24k zlata

Dizajn dverové kľučky Clam je elegantný a originálne. Ponúkame ju v rozetové a štítkové variante. Štítok kľučky je doplnený prekrásnym kvetinovým, vykrajovanými motívom.

Dverové kľučky Clam pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Vzhľadom k objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Clam rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Testy kvality povrchu a ocenenia:

test striekanie slanej vody, po dobu 240T hodín (oproti štandardným testom 60tich hodín) bez poškodenia povrchu,
test acetónový
test sily laku (125 až 200 mikrónov)
certifikát o použití vrstvy 24k zlatadveřní kľučka Clam rozetová - poťah zlato 24k